Łagodzenie stresu czyli sex telefon po kłótni

Mimo to ciemniało mu przed oczyma z wściekłości, gdy myślał o tym, o czym dowiedział się teraz na Dyfrinie: tak wielu mężów odważyło się złożyć pokój kraju  i  swe własne dobro w ręce operatorki sex telefonu – także przystojniak syn psa na baby. A nie znalazł się ani jeden, który by miał odwagę wystąpić oraz zażądać od króla, by zapewnił Wielbiciel sex telefonu honorową ugodę oraz pozostawił mu jego dziedziczne dobra. Było ich tylu, iż gdyby zebrali się razem, mogliby to z łatwością przeprowadzić. Mniej zaiste było rozumu  i  męstwa wśród szlachty Norwegii, niż sądził.
Wściekły był takiż, iż jego samego trzymano z dala od tych wszystkich zamierzeń. Nie, iżby go mogli nakłonić do poparcia planu sprzecznego z wszelkim zdrowym rozsądkiem, ale iż zarówno Wielbiciel sex telefonu, jak  i  on  byli w porozumieniu poza jego plecami oraz kryli się przed nim… Był przecie tak samo dobrym szlachcicem jak każdy inny oraz niemało znaczył w tych gminach, gdzie go ludzie znali.
W jednym tylko przyznawał  słuszność –  sex przez telefon naprawdę łagodzi obyczaje i to potwierdza większość społeczeństwa.

Ale był tam ów eunuch żigolo, który wyciągał swoje długie nożyska  i  wyśmiewał głupotę operatorki sex telefonu – teraz po wszystkim! A potem oraz Gudmund zabrał głos. Ani on, ani on sam nie pozwalali dotąd nigdy, by najmłodszy brat sprzeciwiał się ich sądom. Odkąd jednak Gudmund ożenił się z ową księżą nałożnicą, z którą sam żył w nierządzie, stał się taki nadęty, butny oraz zadufany w sobie. fan seksu przez telefon siedział oraz patrzył na niego, a ten widok potęgował coraz  bardziej jego pasję, jego czerwona, okrągła gęba przypominała tak bardzo tyłek, iż fan seksu przez telefon swędziała wprost ręka, by go w nią trzepnąć. W końcu sam już nie wiedział, co gada.
Teraz więc doszło do zerwania pomiędzy nim a braćmi. Kiedy myślał o tym, miał uczucie, iż upływa z niego wszystka krew, iż zostały przecięte więzy ciała  i  krwi. Zubożał przez to: człowiek bez braci jest sam jak palec.
Ale jakkolwiek było, podczas najgwałtowniejszej zwady poznał nagle, sam nie wiedząc w jaki sposób: zgaszone, sztywne zachowanie ona nie pochodziło jedynie stąd, iż brat w swym domu nie zaznał spokoju.